ГОРОДА УКРАИНЫ
Главная » Статьи » ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

іржава держава

 
Всупереч катастрофічним прогнозами відчуття щодо України виникає не катастрофічне , а скоріше близьке до гіркого відразі . Чому гірке ? Ну , оскільки та частина світу , яка найбільшою мірою відповідає поняттю «батьківщина» , зараз є частиною цієї самої України , остільки і гірке. Живемо ми тут, тому й гірко. Чи не тоскно - тому, що Україна по відношенню до тієї ж Слобожанщині і багатьом іншим своїм регіонам давно виступає в ролі чи то паразита , від Чи окупанта ; але гірко , оскільки все могло б бути інакше.

Чому огиду ? Тому що різниця між країною і державою при простому цивільному погляді не відчувається. Зливаються вони воєдино ; а , значить , дивишся на країну - і бачиш політику і політиків. Тобто в нашому випадку - павуків у банці і щурів в ящику . Виникає відчуття аж ніяк не катастрофічною « війни всіх проти всіх» і передчуття не громадянської війни , а нескінченною в часі і просторі гризні дрібних , настирливих полунасекомое , получленістоногіх . І з щурячими хвостами.

Ось в одному кутку опозиція зчепилася сама з собою , як голови Мишачого короля. «Батьківщина» відважно вплуталася в бій з УДАРом - скорочувати повноваження президенту в новій Конституції або не скорочувати ? Скорочувати або не скорочувати ? Найзабавніше , що саме « Батьківщина» вимагає скорочення повноважень - всупереч волі своєї головної членистоногих крисючке . Тобто Яценюк примудряється клацати зубами відразу і вперед , у бік Кличка, і назад, у бік хвоста ... Тимошенко , то є. Клацає зубами , тріщить членистими ніжками. Гидота .

Ось в іншому кутку влаштувалася передчасно втекла з корабля Богословська. І , справедливо побоюючись чутливих укусів з усіх боків , воліє видали бризкати отрутою в Кернеса і Добкіна , лестячи їм уявним « заступництвом Кремля». І за складом отруйної слини можна безпомилково визначити глибоку ступінь заздрості ... Фу .

А от у центрі вольєра ліниво помахує хвостами Партія регіонів. Їй привиділося , що все вже позаду , що якщо евромайдан бездарно скисає , а європейці та американці воліють захоплено (ну , майже як наші ) чіплятися в глотки один одному , а не Януковичу. І в мріях своїх « регіонали» починають гризете тих , кого ще недавно висували проти несподівано гострих і виблискуючих оскалом , - а з вишкіреними норовлять подружитися . Чим зараз займається СБУ? Правильно: припинила справу по спробі захоплення влади і відкрила справу за сепаратизму в Криму. Чим займаються члени Партії регіонів? Правильно: від Чечетова до донецьких облдепутатов активно пручаються федералізації , яка , бачте , може позбавити Україну незалежності. Поки чужі крисопаукі відскочили на безпечну дальність , можна поклацати жвалами в іншому напрямку. Гидота .

Якщо і буде тут катастрофа , то оформлена вона буде не димом пожарищ , що не пилом вибухів і не пороховий гаром . Просто підніметься рівень всієї цієї взаємної отруйної кислоти і розчинить проржавіла держава . Провислий остов буде ще якийсь час поскрипувати , а потім теж завалиться - ні, не завалиться , повільно осяде , сповзе неприємною слизом , як у фільмах Кроненберга. Це називається : як жила , так і помре.
Категория: ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ | Добавил: LOGAN1980 (12.02.2014)
Просмотров: 449 | Рейтинг: 0.0/0