ГОРОДА УКРАИНЫ
Главная » Статьи » ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ

Більшість сусідів зараз дивляться на Росію як на небезпечне п'яне бидло

Більшість сусідів зараз дивляться на Росію як на небезпечну п'яне бидлоБільшість сусідів зараз дивляться на Росію як на небезпечне п'яне бидло.

Якщо відволіктися від геополітики, «російського світу» і іншої містики, то Росія просто приголомшливо вибудовує свої відносини з сусідами. Грузини завжди були лояльні і навіть дружніми до Росії. В результаті російського безумства в Абхазії та Осетії - дружби вже не буде. Вірменія і Азербайджан - ситуація не краща. Прибалтика.
Після розпаду СРСР у Росії були всі шанси змінити відносини з латишами, литовцями, естонцями, які «принади» радянської окупації пам'ятають дуже добре до цих пір. Але замість цього, під маревним гаслом «захисту прав російськомовного населення», яке аж ніяк до Росії переїжджати не хоче - стосунки ще більше погіршилися.
Більшість сусідів зараз дивляться на Росію як на небезпечну п'яне бидло, що оселилося на сходовому майданчику. Бидло, яке може зламати двері або напасти на сходах. І тому потрібно ставити броньовані двері, новий замок і ходити з шокером або фінкою в кишені. Все в таємниці мріють, щоб бидло куди-небудь переїхало. Але куди? Надій на те, що бидло вилікується від алкоголізму і перейметься ідеями ненасильства - теж замало. Причому, всі розуміють, що в квартирі цього самого бидло живе не тільки Папа - відставний чекіст, дідусь - православний сталініст монархічних поглядів, Мама - з двома класами освіти і синок з Люберец, але і забитий дядечко-дисидент. Але шансів на те, що дядечко перевиховає решту сімейку в найближчій історичній перспективі практично немає.
Зате є шанси, що новий сусід бидло на прізвище Лі Ван Юнь, катастрофічно размножающийся і небідний, викупить або відбере за борги у бидло частина житлоплощі. І воно буде зайнято вже не задоволення комплексу власної домінації, а зовсім іншими проблемами. Впроваджуючи в життя У-Вей.

Категория: ИНТЕРЕСНЫЕ СТАТЬИ | Добавил: LOGAN1980 (06.06.2014)
Просмотров: 410 | Рейтинг: 0.0/0