ГОРОДА УКРАИНЫ

Каменецький каньйон - наймальовничіша звалище України !
Тут ми трошки розповімо вам про те , що не показують туристам в Кам'янці -Подільському. Всі чудово знають фортеця , кафедральний собор та інші пам'ятки міста , але от каньйон всі туристи звикли бачити тільки здалеку.

А ми от у свій останній приїзд до Кам'янця вирішили спуститися в каньйон і прогулятися по ньому. І як ви думаєте , що ми там побачили? Ну , природно , ми побачили там річку , каміння, дерева і ще багато чого красивого . Але , крім цього , перед наші світлі очі постали такі купи сміття , що милування красотами каньйону у нас періодично супроводжувалося легкими нападами нудоти.

Що ми вам хочемо сказати , хлопці ... Свині ви рідкісні . Ні, звичайно , у всіх містах нашої країни твориться подібне неподобство , але саме кам'янецькі гори ( сміття) здалися нам найбільш огидними . Тому як контраст між красою природи і неймовірною кількістю решток життєдіяльності місцевих неандертальців вже дуже в очі кидається . Причому про місцевих жителів говоримо з упевненістю , так як туристів в каньйоні практично не буває. Ну , ми от забрели хіба що , але , клянемося , не залишили там навіть жуйки .

Отже, почнемо нашу розповідь з кольоровими ілюстраціями.

Гидко ставати ще перед спуском в каньйон .

Це , значиться , такий собі орел . Судячи з усього , стерв'ятник . Харчується падлом у вигляді пляшок і обгорток .

Далі спускаєшся по сходах , суцільно обмалеваной глибокодумними зізнаннями в коханні. Що ж, у варварів теж є почуття. Після того , як варвар напише зізнання в коханні , він повинен обов'язково ... ні, не можу підібрати яскравий синонім пристойніше . Коротше , повинен насрати . Це обов'язково . Без цього ніяк - вдома туалету нету . Вибачте , без фото . Але уявити можна . І так по всьому каньйону , так сказати , як по мінному полю.

А ось мальовничі схили каньйону суцільно укриті шаром сміття , немов килимом , ось так , як на наступній фотографії .

Це тільки один з « пейзажів ». Дуже характерний .А це - звичайний улов кам'янецьких рибалок .

Люди дійсно там щось ловлять . Невже улов потім їдять ? Напевно , туристів годують.

А тепер : увага , автолюбителі ! Якщо будете в Кам'янці і вам знадобиться мийка , то вона перебуває в каньйоні біля Польської брами . Там завжди багато машин миється.

Правильно , навіщо платити більше , якщо можна помити машину в річці ? Вода безкоштовна , а тачка великих грошей коштує. Потребує догляду. Хрін з нею , з природою!

А ось і фрагмент самої Польської брами ( пам'ятник архітектури XV- XVI ст.)

Ось скажете мені : чому виродки так люблять гадити саме в ( на , біля ) пам'ятках архітектури ? Це що, особливе задоволення ? У якій замок або фортеця не зайдеш - скрізь нагажено !

Причому , просимо зауважити , що все це знаходиться поруч з будинками. А у дворах все чистенько і гарненько . Але відразу ж за парканом - жах! Це характерна риса нашого народу - срать собі під ноги , але тільки за межами своєї приватної власності . І ходити по вуха в лайні роблячи вигляд , що це не твоє . А можна ще й місцева влада посварити, що ось , мовляв , сволочі , не прибирають !


Покришка явно не туристами закинута сюди . У Кам'янці взагалі автолюбителів багато.


А ось хворі і некрасиві автомобілі в Кам'янці- Подільському скидають у прірву !


А деякі виродки ще й естети при всій своїй потворності . Вони сміття красиво викладають . Фетишисти , напевно.


Хоча , в принципі , все виродки - естети . Ми це зрозуміли. Ось , наприклад, немає щоб жерти водяру вдома, у колі таких же виродків і не висовуватися на вулицю , так ні ж! Їм хочеться краси і свіжого повітря ! Вони пруться на природу! Їм там бухати хочеться! І там , нажерлися шашликів і напившись шмурдяка , сидять і матюкаються , гладячи на красиву річку Смотрич : « Е ... твою мать , красотища - то яка! »

А потім йдуть, насолодитися природою і залишивши після себе купу гівна !


А взагалі- сміття в Кам'янці не тільки в каньйоні . Наступне фото зроблено поруч з фортецею .


Або ось хочеш зробити цікавий кадр . Начебто все нормально , вибрав ракурс , а потім придивишся , а сфотографував - то сміття ! Блин!


На закінчення незвичайний ракурс кам'янецької фортеці. Тут теж були виродки.А тепер, увага , питання: невже вам самим подобається ходити там , де ви нагадили ? Пора переглядати свої погляди на життя , товариші . Або вдома сидіти : і нормальним людям приємно і екологія в порядку.