ГОРОДА УКРАИНЫ

Вулиці Татарська , Зарванская , Троїцька площа


Далі наш шлях лежить в північну частину Старого Міста , де збереглися досить- цікаві речі.
Для початку пройдемося по вулиці Татарській . Тут є трошки стареньких будинків. І навіть щось реконструюється.

Найпомітнішим спорудою на вулиці Татарській є церква Петра і Павла , збудована ще в 1580 році. Судячи з усього, вона служила оборонним цілям.
З минулого нашого відвідин Кам'янця нам запам'ятався священик цієї церкви , який розповідав нам її історію. Шкода , цього разу церква була закрита. А за церквою ми виявили ряд загадкових дверей , що викликав асоціацію з біотуалетами , що стоять у рядок. Це , коротше , древні , біотуалети. ( Боже, яке убогий гумор !)


Закінчується вулиця Татарська біля башти Стефана Баторія. Побудована вона в 1585 році на гроші стани кушнірів , тому ще називається Кушнірської . А все разом це Вітряні ворота . По-моєму , дуже красиво.


Тут ми виявляємо дивну табличку з написом « Вул . Татуглий »і повертаємо на вулицю Зарванская . Тут найпомітнішим будівлею є будинок Комерційного банку , побудований у ХІХ столітті. Нехарактерне будови для Старого Міста. Вулиця Зарванская плавно переходить в Троїцьку площу , на якій ми і закінчимо нашу подорож по Старому Місту .


Насправді , це не все , звичайно ж. Тут нам належить ще раз спуститися в каньйон , тільки з іншого боку . А ввечері повернутися до фортеці , щоб зробити парочку прощальних кадрів .